Aktualności

Gala 15-lecia Podkrakowskiej Izby Gospodarczej

5 października 2018 roku Podkrakowska Izba Gospodarcza w Skawinie świętowała swe 15-lecie. Podczas jubileuszowej uroczystości Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik wręczył odznaczenia od Prezydenta RP. Srebrnym Krzyżem Zasługi uhonorował: Zbigniewa Dziewońskiego, Jacka Jedynaka, Ryszarda Maślankę, Wacława Muecka, Bogusława Papieża.
Marszałek Jacek Krupa Złotą Odznakę Honorową Województwa Małopolskiego – Krzyż Małopolski wręczył Jerzemu Wodnickiemu, Srebrne Odznaki: Jerzemu Furmanowi, Jerzemu Koskowi, Ryszardowi Marchewce, Markowi Woźniakowi. Natomiast Kazimierz Job i Czesław Waś zostali wyróżnieni Medalem Złotym za Długoletnią Służbę.
Jubileuszową uroczystość uświetnili młodzi uzdolnieni uczestnicy zajęć wokalno-muzycznych, prezentujących się niedawno w koncercie „Perły Powiatu”.
„Partnerem Wydarzenia było Województwo Małopolskie”.

https://www.malopolska.pl/_userfiles/uploads/logotypy/Logo-Ma%C5%82opolska-V-RGB.png                  


 

15lat razem !

Podkrakowska Izba Gospodarcza z siedzibą w Skawinie obchodzi w bieżącym roku jubileusz 15-lecia aktywności wśród przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie miasta i gminy Skawina. Jubileusz XV lecia będzie okazją do wspomnień, a także uczczenia pięknej historii Izby i ludzi, którzy przez 15 lat ją tworzyli.  Podczas uroczystości zostaną również zaprezentowane działania Izby w ostatnich 15 latach, jak również sylwetki ważnych dla Izby osób. 

 

„Partnerem Wydarzenia jest Województwo Małopolskie”


 

 

Podkrakowska Izba Gospodarcza z siedzibą w Skawinie obchodzi w bieżącym roku jubileusz 15-lecia aktywności wśród przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie miasta i gminy Skawina. Uroczysta Gala Jubileuszowa odbędzie się w Sali Bankietowej Dworku Skawińskiego 5 października 2018 roku w Skawinie.
„Partnerem Wydarzenia jest Województwo Małopolskie”

15lat razem !

——————————————————————–

Zebranie Walne Podkrakowskiej Izby Gospodarczej 8.02.2018

 

W dniu 8.02.2018 r. odbyło się Zebranie Walne Podkrakowskiej Izby Gospodarczej. Miało ono miejsce w Pałacyku Sokół w Skawinie. Pierwszy termin zebrania był wyznaczony na godzinę 17:30, jednak ze względu na niewystarczającą liczbę zebranych osób i brak kworum do podejmowania decyzji, Pan Prezes zarządził półgodzinną przerwę, po czym Zebranie Walne rozpoczęło się o godzinie 18:00. W zebraniu uczestniczyło 20 Członków Podkrakowskiej Izby Gospodarczej, co w drugim terminie dało kworum do podejmowania decyzji.

——————————————————————–

Wesołych Świąt !!!

——————————————————————–

 

2017-11-28


Spotkanie ze Św. Mikołajem

Coroczne wydarzenie, organizowane przez Podkrakowską Izbę Gospodarczą, jakim jest spotkanie podopiecznych skawińskich szkół ze Świętym Mikołajem tuż, tuż.
6 grudnia 2017r. w Pałacyku „Sokół” Św. Mikołaj spotka się z dziećmi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Skawinie, którym wręczy upragnione prezenty.


Wierzymy, że magiczne i piękne chwile ze Św. Mikołajem na długo pozostaną w pamięci dzieci.
 

 

 


 

———————————————————-

 

 

2017-09-29

http://pig.skaw.pl/wp-content/uploads/2017/02/klepsydra-zm.-Andrzej-Tutajewski-P-1024x739.jpg


2017-06-28

Święto Małopolski


…. Małopolska już po raz dziewiąty obchodziła swoje święto. Tegorocznym uroczystościom towarzyszył wyjątkowy jubileusz. Od powstania samorządów minęło bowiem 18 lat.

Kulminacyjnym punktem obchodów była gala w Teatrze im. J. Słowackiego, podczas której uhonorowano osoby i instytucje, które swoją pracą promują region w Polsce i na świecie. Wśród odznaczonych złotymi Krzyżami Małopolski znaleźli się: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, prof. Jan Ostrowski, Leszek Mazan, Andrzej Tutajewski – Prezes Podkrakowskiej Izby Gospodarcze

j.


 

2017-05-18

 

 

2017-04-20

Szanowni Państwo!

    Zarząd Podkrakowskiej Izby Gospodarczej z siedzibą w Skawinie pragnie przypomnieć, iż w dniu 25 kwietnia 2017 r. odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Podkrakowskiej Izby Gospodarczej.

    Zebranie rozpocznie się o godzinie 1730, lub w razie braku kworum, w drugim terminie o godzinie 1800, w Kawiarni Pałacyku „Sokół” przy ul. Mickiewicza 7 w Skawinie.

    Uprzejmie informujemy, iż obecność na Walnym Zgromadzeniu jest obowiązkiem każdego Członka Podkrakowskiej Izby Gospodarczej.

        Ze względów organizacyjnych, prosimy o potwierdzenie obecności na adres:

podkrakowska@prokonto.pl2017-04-12

 2017-04-04

 

     Radziszów, Skawina. Z balu charytatywnego na rehabilitację. (artykuł w dzienniku polskim).

 

Karolina z Radziszowa jest kolejną osobą, której pomagają przedsiębiorcy z Podkrakowskiej Izby Gospodarczej w Skawinie. Podsumowali charytatywny bal, na którym zebrali 10,5 tys. zł. Czek na tę kwotę przekazali Małgorzacie Szczyrbak, mamie niepełnosprawnej 17-latki. (…)

Czytaj więcej:

http://www.dziennikpolski24.pl/region/a/radziszow-skawina-z-balu-charytatywnego-na-rehabilitacje,11949964/

 2017-04-03

Podziękowanie za zorganizowanie Balu Charytatywnego z 25 lutego 2017r.

 2017-03-20

Uwaga : zmiana konta bankowego

Aktualne konto bankowe Podkrakowskiej Izby Gospodarczej to :


Konto Bankowe : Bank PEKAO BP 59 1020 2892 0000 5102 0597 0373

           Wpłaty, takie jak: składki członkowskie, darowizny, prosimy kierować na rachunek bankowy P.I.G.